Yıldız Taşı Nedir? Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Rengi: Yeşil, mavi, kırmızı, kahverengi, şeftali pembesi

Görünümü: Opak, alacalı parlak partiküller, tüm boyutlarda, genellikle yuvarlak

Nadirlik: Kolay bulunur

Kaynağı: İtalya, Brezilya, Çin, Hindistan, Rusya, Tibet, Nepal

Özellikleri: Yıldız Taşı pozitif bir bereket taşıdır. Devalar İmparatorluğu’na güçlü bir bağlantısı vardır ve jeopatik strese karşı bahçeleri veya evleri korumaya yarar. Yıldız Taşı takmak elektromanyetik sisi emer ve çevre kirliliğine karşı koruma sağlar. Cep telefonuna yapıştırarak yayılan ışınlara karşı koruma görevi görür. Bu taş negatif durumları geri döndürür.

Psikolojik olarak liderlik niteliklerini ve kararlılığı pekiştirir. Şefkat ve empatiyi tetikler ve azmi teşvik eder. Rahatsızlıkların kaynaklarını bulmanız için sizi geçmişe götürür. Bu taş kekemeliği ve ağır nevrozları, altlarında yatan nedeni bularak geçirir.

Kişinin zihin durumunu dengeler, algıyı tetikler ve yaratıcılığı arttırır. Alternatifleri ve olasılıkları, özellikle de başkaları tarafından temsil edilenleri görür. Bu taş entelektüel ve duygusal bedenleri bir araya getirir. Öfkeyi ve asabiyeti yatıştırır. Duygusal iyileşmeyi tetikler ve kişinin kendi kalbindekileri yaşamasına olanak tanır.

Fiziksel olarak bir iyilik hissi verir. Doğumdan yedi yaşına kadar büyümeyi düzenler. Erkek-kadın enerjilerini dengeler ve kalbin canlanmasını teşvik eder. Ruhsal olarak kalp çakrasını korur; kalp enerjisini psişik vampirizme karşı kollar.

İyileştirme Gücü: Yıldız Taşı timüs bezini, eklem dokularını ve sinir sistemini korur; kan basıncını dengeler ve metabolizmayı tetikleyerek kolesterolü düşürür, arteriyosklerozla kalp krizini engeller. Antienflamatuar etkilidir, deri sorunlarını ve alerjileri rahatlatmaya, migren ataklarını geçirmeye ve gözleri dinlendirmeye yarar. Adrenalleri, akciğerleri, sinüsleri, kalbi, kas ve üreme organlarını iyileştirir, iksir olarak deri sorunlarını giderir.

Konumu: Uygun göreceğiniz yerlere tutun veya yerleştirin. Yıldız Taşı (işlenmemiş

Özel Renkleri: Genel özelliklerinin yanı sıra farklı renklerinin ek özellikleri aşağıda verilmiştir:

Yeşil Mavi Yıldız Taşı güçlü bir zihinsel iyileştiricidir. Yıldız Taş! (yuvarlanmış)

Yeşil Yıldız Taşı rahatlatıcıdır ve kalbi iyileştirir. Genel uyum sağlayıcı, kalbi koruyucudur. Olayları kontrol altına alır ve kötücül durumlar için yararlıdır. Mide bulantısını yatıştırır, olumsuz duygu ve düşünceleri yok eder. Iyilik ve duygusal sükünet getiren tam bir iyileştiricidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.