Larimar Taşı Nedir? Özellikleri Ve Faydaları Nelerdir?

Larimar Taşı Özellikleri:

Yakın geçmişte keşfedilen eterik Larimar Taşı yeni boyutlara açılan “ruhani taşlardan” biridir. Dünyanın evrimini arttırır. Aşk ve barış yayar, huzuru arttırır. Fazla çaba göstermeden derin bir medidatif hal aşılar. Farkındalığı doğal yollardan arttırır ve ruhla bedeni yeni titreşimlerle uyumlu hale getirir.

Ruhsal olarak ruhsal benliği kısıtlayan sahte sınırları yok eder, güçlendirir ve ruha gerçek yolunda ilerlemesi için rehberlik eder. Başka ölemlerle meleklere özgü temas ve iletişimler kurmayı kolaylaştırır. Bir ruh eşi arayanlar için mükemmel bir taştır ve geçmiş hayatlara dair ilişkileri ya da kalp travmalarını iyileştirmeye yardımcıdır.

Psikolojik olarak kendi kendine konan engel ve kısıtlamaları ortadan kaldırır, kendini engelleme davranışlarını, özellikle eziyete yönelik eğitimleri siler ve yaşamın kontrolünü almaya yardım eder.

Suçluluk duygusu ve korkuları yok etmede özellikle etkilidir. Stresli ve değişimin kaçınılmaz olduğu dönemleri soğukkanlılıkla geçirmeye imkân sağlar.

Zihinsel olarak mutluluk ve şeffaflık verir, yapıcı düşünceler getirir. Yaratıcılığı tetikler ve “akışa uyum sağlamayı” destekler. Duygusal olarak sükünet ve denge verir.

Aşırı duygulara karşı bir panzehirdir ve bipolar bozuklukları ortadan kaldırır. Kalp travmalarını iyileştirir, doğal bir oyunculuk ve neşeli, çocuksu bir enerji verir.

Dünyayı iyileştiren bir taş olarak Larimar, Toprak Ana’nın enerjisine bağlanarak kadınların doğuştan gelen dişiliklerine yeniden uyum sağlamalarına ve doğayla bağlarını yeniden kurmalarına yardım eder. Toprağa bırakıldığında onun enerji dengesizliklerini ve jeopatik stresine karşı gelir.

Faydaları:

  • Kalp, üçüncü göz veya karın bölgesine konduğu veya bedenin üzerinde hafifçe dokunarak gezdirildiği zaman bağlı varlıklar, yok eder.
  • Üçüncü göz, kalp, taç ve boğaz çakralarını uyarır, kendi kendini iyileştirmeyi destekler.
  • Kıkırdak ve boğaz hastalıklarına özellikle iyi gelir, göğüs, baş ve boyundaki enerji tıkanmalarını yok eder.
  • Daralmış eklemler veya tıkanmış damarlar üzerine de konabilir.
  • Ağrıyan yerin üzerine bırakıldığında ağrıyı alacaktır.
  • Refleksoloji gereci olarak kullanılan Larimar rahatsızlıkların yerini işaret eder ve bedenin meridyenlerini temizler.

Konumu: Uzun sürelerle takın veya tutun; ayaklarda kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.