Lacivert Taşı Nedir? Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Rengi: Altın sarısı benekli koyu mavi

Görünümü: Yoğun, damarlı, Lacivert Taşı geceleyin gökyüzünü andırır. Tüm boyutlarda, bazen yuvarlanmış

Nadirlik: Kolay bulunur ancak pahalıdır

Kaynağı: Rusya, Afganistan, Şili, İtalya, Birleşik Devletler, Mısır, Ortadoğu.

Özellikleri: Lacivert Taşı üçüncü gözü açar ve boğaz çakrasını dengeler. Aydınlanmayı teşvik eder, rüyalarla ilgili işleri ve psişik yetenekleri geliştirir, ruhsal yolculuğu kolaylaştırır, kişisel ve ruhsal gücü uyarır. Bu taş stresi hızla azaltır ve derin bir huzur verir. Devasa bir mutluluk getirir ve ruhsal erişimin anahtarıdır.

Lacivert Taşı ruhsal koruyucularla temas kuran koruyucu bir taştır. Bu taş psişik atakları fark eder, engeller ve enerjiyi kaynağına geri gönderir. Ağızdan çıkan sözün gücünü öğretir ve bedduaları veya geçmişte içini dökmemekten kaynaklanan rahatsızlıkları tersine çevirir.

Bu taş fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeyler arasında uyum sağlar. Bu düzeyler arasındaki dengesizlikler depresyon, rahatsızlık ve amaçsızlık olarak, aralarındaki uyumsa derin bir iç benlik bilgisiyle sonuçlanır. Lacivert Taşı hayatın sorumluluğunu üstlenme cesareti verir.

İçsel gerçekliği ortaya çıkarır, benlik farkındalığını destekler ve geri çekilmeksizin ya da taviz vermeksizin kendini ifade etmeyi sağlar. Aynı zamanda bastırılmış öfkenin boğazda veya iletişimde yarattığı güçlükleri de ortadan kaldırır.

Bu taş kişiliğe, dürüstlük, şefkat ve doğruluk gibi kalıcı nitelikler getirir. Lacivert Taşı güçlü bir düşünce büyütecidir. Zihnin yüksek melekelerini uyarır, nesnellik ve netlik getirir. Kaynağa uyum sağlama aracılığıyla yaratıcılığı destekler.

Gerçekle, bulduğunuz yerde yüzleşmenize ve öğrettiklerini kabullenmenize yardım eder. Kendi fikirlerinizi ifade etmenize ve anlaşmazlıkları çözmeye yardımcıdır.

Aktif dinlemenin değerini öğretir. Lacivert Taşı aşk ve dostluk ilişkileri kurar, duygu ve düşünceleri ifade etmeye yardımcıdır. Eziyet, zulüm ve acı çekmeye son verir. Cevher özü olarak duygusal bağları ortadan kaldırır.

Lacivert Taşı Faydaları

  • Lacivert Taşı ağrıları, özellikle migreni, yok eder.
  • Depresyonun üstesinden gelir, solunum ve sinir sistemlerine, boğaz, geniz ve tiroide iyi gelir, organları, kemik İliğini timüsü ve bağışıklık sistemini temizler.
  • İşitme kaybını düzeltir, kanı temizler ve bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Uykusuzluk ve baş dönmesine faydalıdır, kan basıncını düşürür.

Kullanımı: Boğaza veya üçüncü göze takın ya da koyun. Lacivert Taşı diyaframın üst kısmına, göğüs kafesiyle başın tepesi arasında herhangi bir yere yerleştirilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.