Beril Taşı Nedir? Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Özellikleri: Beril sadece ihtiyacınız olanı nasıl yapacağınız! öğretin Stresli bir hayatla başa çıkmak ve gereksiz yüklerden kurtulmak için mükemmel bir. taştır. Size rehberlik ederek yapmanız gerekeni yapmanızı sağlar. Varlığın saflığını temsil eder. Beril potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardım eder, kehanet için mükemmel bir taştır ve genellikle kristal kürelerde kullanılır. Taç ve karın çakralarını açar ve harekete geçirir.

Psikolojik olarak cesaret verir, stresi giderir ve zihni yatıştırır. Zihinsel olarak dikkat dağılmalarını engeller ve aşırı uyarılmayı azaltır, olumlu bir bakış açısına neden olur. Aşırı analiz ve kaygıyı giderir. Duygusal olarak evli ama isteksiz olanların içindeki aşkı canlandırır.

İyileştirme Gücü: Beril boşaltım organlarının tümüne yardımcı olur, solunum ve dolaşım sistemlerini güçlendirir, toksinlere ve kirliliğe karşı direnci arttırır. Karaciğer, kalp, mide ve omurgayı tedavi eder, beyin sarsıntısını iyileştirir. Beril sakinleştirici bir. taştır. Boğaz enfeksiyonlarını geçirmek için iksir olarak kullanılabilir.

Konumu: Uygun yere yerleştirin veya kehanet için kullanın.

Özel Renkler: Genel özelliklerinin yanı sıra farklı renklerinin özellikleri aşağıda verilmiştir:

Altın Sarısı Beril bir Uhin taşıdır ve sihir ritüelleri için kullanılır. Kristal küreden geleceği bilme ve sihirli işlere yardımcıdır. Bu taş varlığın saflığını teşvik eder. İnisiyatif alma ve bağımsızlığı öğretir. Başarma iradesini ve potansiyeli hayata geçirme yeteneğini tetikler. Taç ve karın çakralarını açar.

Morganit (Pembe Beril) aşkı çeker ve devamını sağlar. Aşkla ilgili düşünceleri ve eylemleri destekler, hayattan ve yaşamaktan zevk almak için alan yaratır. Pembe bir taş olarak kalp çakrasını temizler ve harekete geçirir, stresli bir hayatı sakinleştirir ve sinir sistemine faydalıdır. Bu taş ruhsal ilerlemeyi engelleyen kaçış yollarını, bağnazlığı ve bencilliği fark etmenize yardım eder.

Ruhun gözardı edilen ihtiyaçlarının farkına varmanız için destek verir. Ayrıca tatmin edilmemiş duygusal ihtiyaçları ve ifade edilmeyen duyguları fark etmenizi sağlar. Morganit iyileşmeye ve dönüşüme karşı bilinçli ya da bilinçsiz direnci yok etmek için güçlü bir, taştır, kurban zihniyetini temizleyerek kalbi koşulsuz sevgi ve iyileşmeye açar. Psikosomatik değişiklikler meydana gelirken duygusal bedeni sabit tutar. Şifa vermede kullanılır. Morganit stresi ve stres bağlantılı rahatsızlıkları iyileştirir. Hücreleri oksijenle doldurup yeniden düzenleyerek TB (tüberküloz), astım, amfizem, kalp sorunları, baş dönmesi, iktidarsızlık ve akciğer tıkanıklıklarını tedavi eder.

Biksbit (Kırmızı Beril) kök çakraları açar ve enerji verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.