Azurit Taşı Nedir? Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Özellikleri: Azurit psişik ve sezgisel gelişimi teşvik eder. Ruhu aydınlanmaya götürür. Üçüncü gözü arındırıp varır ve ruhsal rehberliğe uyumlu hale getirir. Bu taş beden dışı yolculukların kolay ve güvenli şekilde yapılmasını Sağlar. Farkındalığı daha yüksek bir düzeye çıkartır ve ruhsal sorunların çözümünde kişiye büyük kontrol sağlar. Meditatif ve yönlendirici duruma geçmeyi kolaylaştırır. Azurit güçlü bir şifa taşıdır; zihnin etkileri ve bedenin duygularını psikosomatik olarak kolay kavramayı sağlar.

Zihinsel olarak açık bir kavrayış, yeni perspektifler sağlar ve zihnin ufkunu açar. Uzun süredir iletişime ket vuran engelleri ortadan kaldırır ve zihni geliştirir. Gerçekliğe bakışınızı değiştirir ve programlanmış inanç sistemlerinizi korkusuzca, bilinmeyene doğru hareket ettirir; bu şekilde daha derin bir kavrayışa ve yeni bir gerçekliğe erişmenizi sağlar. Eski inançlar gerçeğe karşı sorgulanmak üzere yavaşça bilinç düzeyine yükselirler. Duygusal anlamda Azurit stresi, korku ve fobileri giderir, ilk başta neden olduklarını anlamınızı sağlar. Asabiyetten dolayı çok konuşan birini sakinleştirir veya kendini ifade etmekten kaçınan birine cesaret verir.

İyileştirme Gücü: Azurit boğaz sorunlarını, artriti ve eklem problemlerini tedavi eder, omurgayı düzeltir, beyindeki herhangi bir hasar veya engeli hücresel düzeyde onarır. Böbrekler, safra kesesi ve karaciğer problemlerini iyileştirir, dalağa, tiroide, kemiklere, dişlere ve deriye iyi gelir, detoksa yardımcıdır. Rahimde embriyonun gelişimine yardım eder. Azurit’in zihin ve zihinsel süreçler, zihinsel iyileştirme ve stres gidermeyle özel bir uyumu vardır. Çakraları açarak fiziksel bedeni derin bedenle uyumlandırabilir ve enerji verir. Azurit iksiri iyileşmeden önce semptomların geçici olarak daha kötüye gittiği iyileşme krizini de ortadan kaldırır.

Konumu: Sağ elinizin derisine değecek şekilde takın veya bedeninizin uygun bulduğunuz bir yerine, özellikle üçüncü göze doğrudan temas ettirin. Çarpıntıya neden olabilir. Eğer olursa hemen kendinizden uzaklaştırın. Bakır Taşlı Azurit (yuvarlanmış)

Kombine Taşı

Bakır Taşlı Azurit iki taşın özelliklerini birleştirir ve güçlü bir enerji iletkenidir. Ruhsal vizyonun kilidini açar, tahayyül yeteneğini güçlendirir ve üçüncü gözü açar. Duygusal düzeyde derin bir iyileştirme sağlar, kökleşmiş engelleri, miyasma veya düşünsel meseleleri temizler. Kas kramplarına iyi gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.